RABAT -10% po zarejestrowaniu się// darmowa wysyłka od 150zł
0

Twój koszyk jest pusty

Lniane komplety do spania dla dzieci

Narodziny dziecka to dla każdej pary radosna i wzruszająca chwila. Zanim jednak nastąpi, przyszłych rodziców czeka wiele przygotowań, w tym zakup bezpiecznego łóżeczka, w którym malec śniłby spokojnie i szczęśliwie. Ten cel pomogą osiągnąć lniane komplety do spania dla dzieci, gdyż wyróżniają się delikatnością. Dzięki temu pociecha, odpoczywając, ma zapewniony absolutny komfort. Poza tym lniane komplety do spania dla dzieci łatwo utrzymać w czystości. Sprzedawane są w różnych fasonach.

Aktywne filtry

Dlaczego lniana pościel to najlepszy wybór dla dzieci?

Świeżo upieczeni rodzice zawsze chcą, by ich maluszek miał zapewnione wszystko, co najlepsze. Dlatego też starannie kompletują szpitalną wyprawkę, przygotowując w międzyczasie również pokój dziecięcy. Niemniej skupia się to wtedy głównie na wyborze pościeli. To zrozumiałe, gdyż noworodki szczególnie dużo śpią w pierwszych miesiącach. Warto dodać, że zdaniem ekspertów lniana pościel nadaje się świetnie dla dzieci w każdym wieku. Wyróżniają ją bowiem cenne walory użytkowe. Jako wyrób naturalny pościel ta odznacza się termoregulacją. Skutkuje to tym, że przy wyższych temperaturach przyjemnie chłodzi skórę dziecka, natomiast w mroźne dni doskonale zatrzymuje ciepło. Ponadto na pościeli z lnu nie osadzają się bakterie i grzyby, stąd organizm pociechy nie jest narażony na wirusy i infekcje. Na dodatek każda lniana pościel przeznaczona dla dzieci zawsze prezentuje się doskonale w łóżeczku. Można wręcz śmiało powiedzieć, że to styl i estetyka na najwyższym poziomie.

Wyroby lniane – dlaczego są wyjątkowe?

Tuż po urodzeniu skóra noworodka wymaga szczególnej troski, gdyż jest bardzo delikatna i wiele rzeczy może ją podrażnić. Na szczęście istnieją lniane komplety do spania dla dzieci bogate w naturalne włókna. Tym samym to właśnie one dają rodzicom pewność, że ich maluszek będzie zdrowy i wypoczęty. Istotne też, że w takich zestawach znajduje się kołderka lniana, która przyjemnie otula ciało szkraba. Ponadto, jest ona odporna na rozdarcia, a co za tym idzie - kupiona raz, przetrwa wiele lat. Tak samo zresztą, jak lniana poduszeczka, na której maluszek prześpi błogo niejedną noc. Wynika to z miękkości, jaka ją charakteryzuje. Poza tym poduszka z lnu zawiera antyalergiczne wypełnienie i w konsekwencji jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Wysuwa się zatem jeden wniosek - lniane komplety do spania dla dzieci to gwarancja ich zdrowego i spokojnego snu.

Lniane komplety do spania dla dzieci PUPILL najwyższej jakości

Polski producent lnianych kompletów do spania dla dzieci PUPILL wytwarza je wyłącznie z włókien naturalnego lnu. Dokłada przy tym wszelkich starań, aby oferowane produkty charakteryzowały się perfekcyjnym wykonaniem oraz nietuzinkowym designem. Świetnie potwierdza to LNIANY KOMPLET DO SPANIA DLA DZIECKA ZŁOTA OCHRA. Składają się na niego kołderka, poduszka i kocyk. To w pełni antyalergiczny zestaw, którego utrzymanie w czystości nie wymaga wysiłku. Poza tym kołderka i poduszka nie potrzebują dodatkowej poszewki, dzięki czemu pociecha w nic się nie zaplącze podczas snu. Z kolei LNIANY KOMPLET DO SPANIA DLA DZIECKA PORCELANA to lekki powiew Skandynawii. Można w nim dostrzec minimalizm oraz wyczucie stylu.