RABAT -10% po zarejestrowaniu się// darmowa wysyłka od 150zł
0

Twój koszyk jest pusty

Firma PUPILL

to producent czapek dziecięcych – polska firma działającą od ponad 20 lat. Marka PUPILL jest rozpoznawalna i niezmiennie cieszy się zaufaniem rodziców oraz sympatią dzieci nie tylko w Polsce, a także za granicą. Nasze czapki, kapelusze, chusty i inne nakrycia głowy to autorskie projekty, nowoczesny design, modna kolorystyka, ekologiczne i certyfikowane materiały polskich i europejskich producentów. Wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, wygoda i kreowanie nowych trendów to nasze motto.

Misja i wartości

Dewizą firmy jest: czapka PUPILL to POLSKI bezpieczny dla dziecka produkt.

Stworzyliśmy markę znaną i rozpoznawalną w całej Europie.

Wszystkie produkty Pupilla wykonane są w Polsce w Toruniu z polskich i europejskich dzianin i tkanin, posiadających certyfikaty eco-text, bezpieczny dla dziecka.

Tworzymy produkty wysokiej jakości, dla wymagającego klienta.

Współpracujemy ze odbiorcami, którzy świadomie kupują, zważając na zdrowie i ekologię, przywiązującymi wagę do tego kto wyprodukował towar, z czego on powstał, w jaki sposób powstał i czy pracownik który go wyprodukował jest godziwie wynagrodzony.

Wypracowaliśmy swój własny STYL, a dzięki temu rozpoznawalność produktu na rynku.

Tworzymy unikalny asortyment starając się przewyższyć konkurencję jeśli chodzi o jakość i nowatorstwo.

Wartości o które dbamy szczególnie  to bezpieczeństwo o zdrowie i komfort dziecka oraz  najwyższa jakość produktu nienagannie wykonanego.

Firma PUPILL

ul. Równinna 6

87-100 Toruń

NIP 956 161 93 94

REGON 870600120