RABAT -10% po zarejestrowaniu się// darmowa wysyłka od 150zł
0

Twój koszyk jest pusty

Akcesoria wiosenne dla dzieci

Aktywne filtry

Komin sol Pupill - 1

Komin sol

Cena podstawowa3,10 €-25%Cena2,33 €

Idealny dodatek do dziecięcej garderoby. Komin uszyty z miłego w dotyku, bawełnianego materiału. OSTATNIE SZTUKI!

Okres wiosenny zaskakuje nieustannie zmieniającą się pogodą. Dobranie odpowiedniego ubioru jest niezwykle trudne, ale jest kilka zasad, które ułatwiają skompletowanie stroju dla naszego malucha. Dzięki produktom dostępnym w naszym sklepie wiosenne spacery będą czystą przyjemnością.

Podstawowym elementem jest pogoda. Według specjalistów ubieranie dzieci w grube kurtki i kombinezony jest błędem. Zamiast tego powinniśmy stosować metodę na „cebulkę” i zakładać ubrania warstwami. Dzięki temu, jeśli dziecko zakomunikuje, że jest mu gorąco, wystarczy zdjąć lekką kurtkę lub bluzę. W przypadku niemowląt, jeśli nie jesteśmy pewni pogody, warto zabrać dodatkowy kocyk. Nie zajmie on w wózku dużo miejsca i z pewnością przyda się w przypadku nagłego ochłodzenia. Gdy chcesz sprawdzić temperaturę swojego dziecka i dowiedzieć się, czy nie jest mu za gorąco lub za zimno, przyłóż dłoń do karku. Jeśli wyczujesz, że się poci, zdejmij jedną warstwę i monitoruj temperaturę, aż się unormuje.

Obserwacja i dostosowanie do warunków pogodowych

Jeśli jesteś mamą, to z pewnością kilkakrotnie podczas spaceru z dzieckiem upominałaś je, aby nie biegało, bo się spoci. Jest to naturalna reakcja organizmu i nie koniecznie oznacza gorączkę lub katar. Jeśli jest to aktywny wypoczynek i maluch bawi się z rówieśnikami, nie obawiaj się zdjęcia mu na chwilę kurtki. Podczas zabawy obserwuj je i reaguj stosownie do sytuacji. Podczas powrotu do domu ponownie załóż wierzchnią warstwę. Dobieraj ubrania w taki sposób, aby materiał, z którego są wykonane, był zawsze dobrej jakości i pozwalał na swobodną cyrkulację powietrza. Jeśli jesteś mamą niemowlaka, postaraj się, aby na czas spaceru założyć mu jedną warstwę ubrania więcej niż sobie. Pamiętaj, że Ty też musisz się ubrać stosownie do pogody. Jeśli będzie Ci zbyt gorąco, to maluszek również będzie odczuwał dyskomfort.

Dodatki idealne na wiosenną aurę

Podczas wiosennych spacerów akcesoria wiosenne dla dzieci takie jak czapki stanowią niezbędne minimum, aby chronić głowę. Większość ciepła ucieka właśnie przez nią, więc warto zaopatrzyć się w wybrany model. Podobnym produktem do szalika czy chusty jest komin. Zakłada się go przez głowę i zabezpiecza szyję przed zimnem. W naszym asortymencie znajdziesz modele zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Jednymi z najpopularniejszych są T-Rex, Boa oraz Fragaria. Odpowiednie akcesoria i dodatki pozwolą Ci na skompletowanie idealnego stroju na wiosenne wycieczki oraz zabawy na świeżym powietrzu.