Kiedy pojawia się nasze Dziecko wciąż chcemy Je przytulać. W każdym momencie pragniemy zapewniać Je o naszej miłości, o tym, że jest bezpieczne i kochane… Z tych uczuć zrodził się pomysł na wyjątkową serię – śpiworki dla dziecka. Tulistwory to wyjątkowo przyjazne produkty dla Dzieci i Ich Rodziców, mające na celu zapewnienie absolutnego komfortu. Jest to rodzaj śpiworków, które można używać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Uszyte są z najwyższej jakości, atestowanych dzianin, pięknie wykończone… A co nie pozostaje bez znaczenia – rosną razem z Waszym Szkrabem! I wyglądają fantastycznie! Maluchy czują się w nich świetnie, a Rodzice mogą być pewni, że ich Skarby są szczęśliwe i bezpieczne.

Oryginalny produkt dla Maluszka firmy Pupill. Idealny do łóżeczka, do wózka i na kanapową drzemkę z Rodzicami. Śpiworek dla dziecka przystosowany jest do nosidełka oraz fotelika samochodowego, dzięki odpowiednim otworom szybko i sprawnie zapniemy Dziecko. Uszyty z atestowanych, oddychających tkanin bawełnianych, które są w pełni bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry. Odpowiednie wymiary Tulistwora zapewnią Dziecku dużą swobodę w poruszaniu nóżkami i rączkami, a niepowtarzalny design przyciągnie spojrzenie niejednej osoby. Śpiworek to duże
udogodnienie podczas wyjść z Maluchem – nie traci się wiele czasu na ubieranie Dziecka, które ogrzewa Otulak, a szybkość wkładania i wyciągania go jest błyskawiczna dzięki obustronnym zamkom. Jest to produkt, który posłuży Rodzinie przez długi czas. Specjalne przedłużenie umożliwi korzystanie ze wszystkich jego funkcji od pierwszych dni aż do 6-9 miesiąca życia. Natomiast kiedy Pociecha już z niego wyrośnie posłuży za szykowny worek na zabawki, przymocowany np. do łóżeczka. Uroczy dodatek w postaci bawełnianej czapeczki świetnie uzupełni nowoczesne wzornictwo Otulaka. Nasz komplet to idealny wybór na stylowy i unikatowy prezent z okazji narodzin Maleństwa. Śpiworek dla dziecka z czapeczką zapakowane są w firmowy worek-plecaczek, który będzie można wykorzystać podczas późniejszych spacerów i wyjazdów. Prezentowy charakter dopełni ozdobny bilecik, na którym będzie można zapisać imię obdarowanego Dziecka.

Wymiary: długość – 68cm, długość po wydłużeniu – 86cm, szerokość – 47cm, długość zamków – 50cm