Filtruj po

ROZMIAR

ROZMIAR

PŁEĆ

PŁEĆ

PODSZEWKA

PODSZEWKA

KOLOR

KOLOR

Akcesoria wiosenne / jesienne

Wraz z końcem lata temperatura spada, a zimny wiatr zaczyna wdzierać się pod płaszcze i rozwiewać włosy. To najwyższy czas, aby zapewnić dzieciom ciepłe ubrania, które uchronią je przed przeziębieniami, powszechnymi w okresach przejściowych. Nasze akcesoria jesienne to między innymi czapki, dresy oraz kominy przeznaczone dla chłopców i dziewczynek. Jesteśmy producentem działającym w kraju i dostosowującym wyroby do polskich warunków pogodowych. Dzięki temu jako rodzic masz pewność, że Twoja pociecha nie zmarznie w deszczowy poranek, gdy razem pomaszerujecie do szkoły lub przedszkola.

Nasze artykuły to również akcesoria jesienne dla starszych dzieci, które coraz odważniej poznają świat i dążą do samodzielności. Czapka lub mitenki w żywych, młodzieżowych barwach przypadną do gustu nie tylko rodzicom, ale także dziewczynce, która chce wyglądać modnie i sama dobierać sobie ubrania. W asortymencie znajdują się również wyroby, takie jak chustki czy bawełniane dresy, które doceni mały i trochę większy chłopiec.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Komin sol
  • Tylko online

Komin sol

Cena 3,25 €

Idealny dodatek do dziecięcej garderoby. Komin uszyty z miłego w dotyku, bawełnianego materiału. Dopasowany kolorystycznie do czapeczki Sol.